A-groep                   
Anthony Snijders – René van den Broek: 0 - 1     
Henk Alberts – Ted van Eck: ½ - ½
Erik van Elven – Joris Kok:  ½ - ½

B-groep
Kimberley Oostvogels – Thijs Matthijsse: 0 – 1
Robin Verbeek – Peter Huijser: 1 – 0
Frank Lambregts – Patrick Peeters: 1 – 0
Jacques Smits – Ad Bruijns: ½ - ½

C-groep
Ab Witkamp – Jan Rijkse: ½ - ½
Patrick Heijnen – Peter Jim Hardy: 1 – 0

Visie Cup
Cora Oostvogels – Theo Potjes: 1 – 0

A-groep
Jan Schuurmans – Erik van Elven: 1 - 0
Ivo Kok – Henk Alberts: 1 - 0
Koen Riemens – Anthony Snijders: ½ - ½
René van den Broek – Joris Kok: ½ - ½  

B-groep
Thijs Matthijsse – Ferdin de Graag: 1 - 0
Ad Bruijns – Frank Lambregts: 0 - 1
Patrick Peeters – Mick Dielissen: 1 - 0
Peter Huijser – Bas Snijders: 1 - 0 

C-groep
Cora Oostvogels – Patrick Heijnen: 1 - 0
Jan Rijkse – Pieter de Nijs: ½ - ½
Lewon Gevorkjan – Theo Potjes: 1 - 0
Wiljan Mariën – Bas Robben: 1 - 0
Ger IJzermans – Imad Abou Dehn: 0 - 1 

Visie Cup
Ted van Eck – Ngo Hin Cheng: 1 – 0
Kees van Hogeloon – Kimberley Oostvogels: 1 – 0
Joris Kok - René van den Broek: 1 - 0

A-groep
Joris Kok - Koen Riemens: ½ - ½  
Erik van Elven – Martijn Verbeek: ½ - ½  

B-groep
Ton van der Werf – Thijs Matthijsse: 1 - 0 

C-groep
Theo Potjes – Patrick Heijnen: 1 - 0 

Rapid
Surf voor de uitslagen van en de stand na de eerste drie rondes naar www.depion.nl/rapid

A-groep
Anthony Snijders – Ted van Eck: 0 - 1
Henk Alberts – Jan Schuurmans:  0 – 1
Koen Riemens – Ivo Kok: 1 - 0 

B-groep
Kimberley Oostvogels – Peter Huijser: ½ - ½
Bas Snijders – Jacques Smits: 0 -1  
Robin Verbeek – Patrick Peeters: ½ - ½
Mick Dielissen – Ad Bruijns: 0 - 1
Ferdin de Graag – Ton van der Werf: 0 - 1 

C-groep
Ger IJzermans – Cora Oostvogels: 1 - 0
Imad Abou Dehn – Wiljan Mariën: 1 - 0
Bas Robben – Lewon Gevorkjan: 0 - 1
Theo Potjes – Jan Rijkse: 1 - 0
Pieter de Nijs – Peter Jim Hardy: 1 - 0 

 

 

A-groep
Martijn Verbeek – Henk Alberts: 1 - 0
Ivo Kok – Anthony Snijders: 1 - 0
Ted van Eck – Joris Kok: ½ - ½
Erik van Elven – Koen Riemens: ½ - ½   

B-groep
Thijs Matthijsse – Frank Lambregts: 1 - 0
Ferdin de Graag – Mick Dielissen: 1 - 0
Ad Bruijns – Robin Verbeek: 1 - 0
Patrick Peeters – Bas Snijders: 0 - 1
Jacques Smits – Kimberley Oostvogels: 1 - 0
Peter Huijser – Ton van der Werf: 0 - 1 

C-groep
Cora Oostvogels – Ab Witkamp: 0 - 1
Peter Jim Hardy – Theo Potjes: 0 - 1
Jan Rijkse – Bas Robben: ½ - ½  
Wiljan Mariën – Ger IJzermans: 1 - 0

Visie Cup
Ngo Hin Cheng – Imad Abou Dehn: ½ - ½

A-groep 
René van den Broek – Ted van Eck: ½ - ½
Anthony Snijders – Jan Schuurmans: 0 - 1
Pim Eerens – Martijn Verbeek: 1 - 0 

B-groep 
Ton van der Werf – Jacques Smits: 1 - 0
Mick Dielissen – Frank Lambregts: 0 - 1 

C-groep 
Ger IJzermans - Lewon Gevorkjan: 0 - 1
Imad Abou Dehn – Jan Rijkse: ½ - ½
Bas Robben – Peter Jim Hardy: 0 - 1
Pieter de Nijs – Ab Witkamp: 0 - 1 

Visie Cup 
Theo Potjes - Koen Riemens: 0 - 1
Henk Alberts - Ferdin de Graag: 1 - 0

Gisteren werd er om de laatste prijs van dit seizoen gestreden. Vorige week was al duidelijk geworden dat Ivo Kok de clubkampioen van dit seizoen is. Hij bevestigde die titel gisteren tijdens het Open Snelschaakkampioenschap. Hij wist Charles Kuijpers en Pim Eerens respectievelijk een half en een heel punt voor te blijven. Klik op lees meer voor de volledige eindstand.
De foto (gemaakt door René van den Broek) laat overigens ook de uitzonderlijke locatie zien voor het Snelschaakkampioenschap, Black Horse. 
De andere kampioenen van de tweede helft en het seizoen zijn:

  • Anthony Snijders (B-groep Voorjaar)
  • Kimberley Oostvogels (C-groep Voorjaar)
  • Ted van Eck (Visie Cup)
  • René van den Broek (Rapid)
Laad meer