A-groep
René van den Broek – Pim Eerens: 1 – 0  
Joris Kok – Henk Alberts: 1 – 0  

B-groep
Mick Dielissen – Jacques Smits: 0 – 1  
Patrick Peeters – Ferdin de Graag: 0 – 1  
Ad Bruijns – Peter Huijser: ½ - ½  

C-groep
Ger IJzermans – Ab Witkamp: 1 – 0  
Imad Abou Dehn – Pieter de Nijs: 1 – 0  

Visie Cup
Erik van Elven – Ted van Eck: 1 – 0  
Frank Lambregts – Jan Schuurmans: 0 – 1  
Ngo Hin Cheng – Ivo Kok: 0 – 1  
Patrick Heijnen – Kimberley Oostvogels: 1 – 0  
Theo Potjes – Cora Oostvogels: 1 – 0 

A-groep
Joris Kok – Martijn Verbeek: 1 – 0  
Anthony Snijders – Erik van Elven: 0 – 1  
Pim Eerens – Henk Alberts: 1 – 0  

B-groep
Peter Huijser – Patrick Peeters: 1 – 0  
Ton van der Werf – Ad Bruijns: 1 – 0  
Kimberley Oostvogels – Ferdin de Graag: ½ - ½
Bas Snijders – Frank Lambregts: 0 – 1R  
Robin Verbeek – Mick Dielissen: 0 – 1  

C-groep
Cora Oostvogels – Lewon Gevorkjan: 0 – 1    
Wiljan Mariën – Jan Rijkse: 0 – 1R  
Ger IJzermans – Peter Jim Hardy: 0 – 1  
Imad Abou Dehn – Patrick Heijnen: 1 – 0  
Bas Robben – Ab Witkamp: 1 – 0  
Theo Potjes – Pieter de Nijs: ½ - ½   

Visie Cup 
Ted van Eck – Frank Lambregts: 0 – 1  
Ivo Kok – Koen Riemens: 1 – 0  
Omar Abou Dehn – Kees van Hogeloon: 1 – 0

B-groep 
Ton van der Werf – Robin Verbeek: 1 - 0
Frank Lambregts – Kimberley Oostvogels: 1 - 0 

C-groep 
Ger IJzermans – Theo Potjes: 0 - 1
Jan Rijkse – Lewon Gevorkjan: 0 - 1 

Rapid 
Surf voor de uitslagen van het Rapidschaak (de winterhelft) naar: www.depion.nl/rapid 

Zojuist zijn de laatste drie rondes van de rapidcompetitie in de winterhelft afgewerkt. René van den Broek had voldoende aan remise in de laatste ronde tegen Joris Kok om met een half punt voorsprong de rapidkampioen van de winterhelft te worden. Voor alle uitslagen en de eindstand surf je naar: www.depion.nl/rapid

A-groep
Martijn Verbeek – Ted van Eck: ½ - ½  
Anthony Snijders – Pim Eerens: 0 - 1 

B-groep
Ferdin de Graag – Ad Bruijns: ½ - ½  
Thijs Matthijsse – Patrick Peeters: 1 - 0 

C-groep 
Pieter de Nijs – Ger IJzermans: 0 - 1 

Visie Cup 
Frank Lambregts – Ivo Kok: 0 - 1
Koen Riemens – Kees van Hogeloon: 1 - 0
Ton van der Werf – Imad Abou Dehn: 1 - 0
Patrick Heijnen – Theo Potjes: 0 - 1

A-groep 
Henk Alberts – Anthony Snijders: 1 - 0
Martijn Verbeek – René van den Broek: ½ - ½  

B-groep 
Mick Dielissen – Bas Snijders: 0 - 1
Patrick Peeters – Jacques Smits: ½ - ½  

C-groep 
Theo Potjes – Cora Oostvogels: 1 - 0
Pieter de Nijs – Bas Robben: 0 - 1
Ab Witkamp – Imad Abou Dehn: 0 - 1
Patrick Heijnen – Ger IJzermans: 0 - 1
Peter Jim Hardy – Wiljan Mariën: 0 - 1 

Visie Cup 
Kees van Hogeloon – Ted van Eck: 0 - 1

A-groep 
Ivo Kok – Ted van Eck: 0 - 1
René van den Broek – Erik van Elven: 1 - 0 

B-groep 
Peter Huijser – Ferdin de Graag: ½ - ½  
Ton van der Werf – Frank Lambregts: 1 - 0
Kimberley Oostvogels – Mick Dielissen: 0 - 1
Bas Snijders – Robin Verbeek: 0 - 1 

C-groep 
Cora Oostvogels – Jan Rijkse: 0 - 1
Lewon Gevorkjan – Peter Jim Hardy: 1 - 0
Wiljan Mariën – Patrick Heijnen: 0 - 1
Bas Robben – Theo Potjes: 1 - 0  

Visie Cup 
Anthony Snijders - Henk Alberts: 0 -  1 


Laad meer