A-groep
Ferdin de Graag - Laurens Quinten: 1 - 0R
Frank Lambregts - Henk Alberts: 0 - 1
Koen Riemens - René van den Broek:  0 - 1
Henk Alberts - Ted van Eck: ½ - ½
Laurens Quinten - Frank Lambregts: ½ - ½

B1-groep
Patrick Peeters - Peter Huijser: 0 - 1
Jim Hardy - Bas Snijders: 0 - 1
Rashed Sharifzai - Jan Rijkse: 0 - 1
Patrick Heijnen - Anthony Snijders: 1 - 0 
Jan Rijkse - Patrick Heijnen: ½ -½
Bas Snijders - Rashed Sharifzai: 0 - 1

B2-groep
Wiljan Mariën - Bas Robben: 0 - 1
Cora Oostvogels - Kimberley Oostvogels: ½ - ½
Martijn Verbeek - Jan van Oosterhout: ½ - ½
Jan van Oosterhout - Marieke van Essen: ½ - ½
Martijn Verbeek - Bas Robben: 1 - 0
Mick Dielissen - Ad Bruijns: 0 - 1

Visie Cup
Theo Potjes - Ted van Eck: 0 - 1
Patrick Heijnen - Theo Potjes: 0 - 1
Ngo Hin Cheng - Ivo Kok: 1 - 0 

Tussenstand en verwerkte uitslagen Visie Cup tot en met 23 februari 2018 kunnen via deze pagina bekeken worden.

A-groep
Lewon Gevorkjan – Ferdin de Graag: 0 – 1

B1-groep
Anthony Snijders – Rashed Sharifzai: 1 – 0

B2-groep
Jan van Oosterhout – Cora Oostvogels: 1 – 0
Kimberley Oostvogels – Wiljan Mariën: ½ - ½
Bas Robben – Ad Bruijns: 0 – 1
Theo Potjes – Mick Dielissen: 0 – 1

Visie Cup
Patrick Heijnen – Marieke van Essen: 0 – 1

Afgelopen vrijdag was de laatste speelronde van de 1e competitiehelft. Vooral in de B- en C-groep was het nog behoorlijk spannend wie het kampioenschap binnen ging halen. In de B-groep was het zelfs nog spannender toen bleek dat een van de spelers behoorlijk ziek was (Chapeau voor Ferdin om desondanks te gaan spelen, tijd voor een Duim bij de senioren?). Er werd flink gestreden en hieronder is het verdict en de gevolgen te vinden.

A-groep
René van den Broek – Frank Lambregts: 0 – 1
Ivo Kok – Koen Riemens: ½ - ½
Imad Abou Dehn – Lewon Gevorkjan: 0 – 1
Carlo Rens – Ted van Eck: 0 – 0R
Mick Dielissen – Henk Alberts: 0 – 1
Mick Dielissen – Imad Abou Dehn: 1 – 0R
Lewon Gevorkjan – Ivo Kok: 0 – 1R
Ted van Eck – Imad Abou Dehn: 1 – 0R

Ivo Kok is winterkampioen van de A-groep 

B-groep
Patrick Heijnen – Peter Huijser: 0 – 1
Martijn Verbeek – Anthony Snijders: ½ - ½
Ferdin de Graag – Laurens Quinten: 0 – 1
Ad Bruijns – Kimberley Oostvogels: 1 – 0
Jim Hardy – Wiljan Mariën: 0 – 1
Wiljan Mariën – Martijn Verbeek: 0 – 0R

Laurens Quinten is winterkampioen van de B-groep

C-groep
Patrick Peeters – Rashed Sharifzai: 1 – 0
Jan Rijkse – Bas Snijders: ½ - ½
Theo Potjes – Jan van Oosterhout: 0 – 1
Cora Oostvogels – Ger IJzermans: 0 – 1
Bas Robben – Ab Witkamp: 1 – 0
Rashed Sharifzai – Cora Oostvogels: 1 – 0R

Jan Rijkse is winterkampioen van de C-groep

Visie Cup
Ted van Eck – Marieke van Essen: 1 – 0
Thijs Matthijsse – Kees van Hogeloon: 1 – 0

A-groep 
René van den Broek – Ivo Kok: ½ - ½  
Frank Lambregts – Carlo Rens: 0 - 1  

B-groep 
Jim Hardy – Laurens Quinten: 0 – 1 
 
C-groep 
Ger IJzermans – Patrick Peeters: 1 - 0  

Visie Cup 
Thijs Matthijsse – Erik van Elven: 0 – 1  
Marieke van Essen – Koen Riemens: 0 – 1 
Ted van Eck – Ferdin de Graag: 0 – 1  
Henk Alberts – Patrick Heijnen: 1 – 0  
Theo Potjes – Ad Bruijns: 0 – 1 

Laad meer