A-groep
Ivo Kok – René van den Broek: ½ - ½
Ted van Eck – Laurens Quinten: ½ - ½
Lewon Gevorkjan – Koen Riemens: ½ - ½
Ferdin de Graag – Frank Lambregts: 1 – 0
Carlo Rens – Ferdin de Graag: 1 – 0  
Koen Riemens – Ivo Kok: 0 – 1
Henk Alberts – Lewon Gevorkjan: 0 – 1
Henk Alberts – Laurens Quinten: ½ - ½
Frank Lambregts – Ted van Eck: ½ - ½


B1-groep
Patrick Peeters – Jim Hardy: 0 – 1
Ab Witkamp – Patrick Heijnen: 0 – 1
Patrick Peeters – Patrick Heijnen: 1 – 0
Peter Huijser – Rashed Sharifzai: 1 – 0
Ab Witkamp – Jim Hardy: ½ - ½
Jan Rijkse – Jim Hardy: 1 – 0

B2-groep
Theo Potjes – Kimberley Oostvogels: 1 – 0
Marieke van Essen – Ad Bruijns: 0 – 1
Bas Robben – Jan van Oosterhout: 1 – 0
Theo Potjes – Martijn Verbeek: 0 – 1
Ad Bruijns – Wiljan Mariën: 1 – 0
Theo Potjes – Wiljan Mariën: 1 – 0
Jan van Oosterhout – Kimberley Oostvogels: 1 – 0

Masters 
Pim Eerens – David du Pont: ½ - ½  
 
A-groep 
Carlo Rens – Ted van Eck: 1 – 0  

 
B1-groep 
Bas Snijders – Ab Witkamp: ½ - ½  

 
Rapid 
Surf voor de uitslagen van het Rapidschaak en de stand na de eerste zes rondes naar https://www.depion.nl/rapid   

A-groep
René van den Broek – Henk Alberts: ½ - ½
Ivo Kok – Carlo Rens: ½ - ½


B1-groep
Jim Hardy – Peter Huijser: ½ - ½
Rashed Sharifzai – Patrick Peeters: 1 – 0
Anthony Snijders – Jan Rijkse: 1 – 0


B2-groep
Wiljan Mariën – Mick Dielissen: 1 – 0
Bas Robben – Theo Potjes: 1 – 0
Martijn Verbeek – Marieke van Essen: 1 – 0


Visie Cup
Ngo Hin Cheng – Jan Schuurmans: 0 – 1

Masters
Stefan Colijn – Pim Eerens: 1 - 0

A-groep
Ivo Kok – Ferdin de Graag: 1 – 0

B1-groep
Ab Witkamp – Patrick Peeters: 0 – 1

B2-groep
Bas Robben – Cora Oostvogels: 1 – 0
Jan van Oosterhout – Theo Potjes:

Visie Cup
Marieke van Essen – Patrick Heijnen: 1 – 0
Kees van Hogeloon – Ted van Eck: 0 – 1

A-groep 
Lewon Gevorkjan – Ivo Kok: ½ - ½  
 
B1-groep 
Peter Huijser – Ab Witkamp: ½ - ½   
 
B2-groep 
Ad Bruijns – Theo Potjes: 1 – 0  

Visie Cup 
Kees van Hogeloon – Ted van Eck: 0 – 1  
Erik van Elven – Ngo Hin Cheng: 0 – 1  

 

A-groep
Ferdin de Graag - Laurens Quinten: 1 - 0R
Frank Lambregts - Henk Alberts: 0 - 1
Koen Riemens - René van den Broek:  0 - 1
Henk Alberts - Ted van Eck: ½ - ½
Laurens Quinten - Frank Lambregts: ½ - ½

B1-groep
Patrick Peeters - Peter Huijser: 0 - 1
Jim Hardy - Bas Snijders: 0 - 1
Rashed Sharifzai - Jan Rijkse: 0 - 1
Patrick Heijnen - Anthony Snijders: 1 - 0 
Jan Rijkse - Patrick Heijnen: ½ -½
Bas Snijders - Rashed Sharifzai: 0 - 1

B2-groep
Wiljan Mariën - Bas Robben: 0 - 1
Cora Oostvogels - Kimberley Oostvogels: ½ - ½
Martijn Verbeek - Jan van Oosterhout: ½ - ½
Jan van Oosterhout - Marieke van Essen: ½ - ½
Martijn Verbeek - Bas Robben: 1 - 0
Mick Dielissen - Ad Bruijns: 0 - 1

Visie Cup
Theo Potjes - Ted van Eck: 0 - 1
Patrick Heijnen - Theo Potjes: 0 - 1
Ngo Hin Cheng - Ivo Kok: 1 - 0 

Tussenstand en verwerkte uitslagen Visie Cup tot en met 23 februari 2018 kunnen via deze pagina bekeken worden.

Laad meer