Masters
Stefan Colijn – Pim Eerens: 1 - 0

A-groep
Ivo Kok – Ferdin de Graag: 1 – 0

B1-groep
Ab Witkamp – Patrick Peeters: 0 – 1

B2-groep
Bas Robben – Cora Oostvogels: 1 – 0
Jan van Oosterhout – Theo Potjes:

Visie Cup
Marieke van Essen – Patrick Heijnen: 1 – 0
Kees van Hogeloon – Ted van Eck: 0 – 1

A-groep 
Lewon Gevorkjan – Ivo Kok: ½ - ½  
 
B1-groep 
Peter Huijser – Ab Witkamp: ½ - ½   
 
B2-groep 
Ad Bruijns – Theo Potjes: 1 – 0  

Visie Cup 
Kees van Hogeloon – Ted van Eck: 0 – 1  
Erik van Elven – Ngo Hin Cheng: 0 – 1  

 

A-groep
Ferdin de Graag - Laurens Quinten: 1 - 0R
Frank Lambregts - Henk Alberts: 0 - 1
Koen Riemens - René van den Broek:  0 - 1
Henk Alberts - Ted van Eck: ½ - ½
Laurens Quinten - Frank Lambregts: ½ - ½

B1-groep
Patrick Peeters - Peter Huijser: 0 - 1
Jim Hardy - Bas Snijders: 0 - 1
Rashed Sharifzai - Jan Rijkse: 0 - 1
Patrick Heijnen - Anthony Snijders: 1 - 0 
Jan Rijkse - Patrick Heijnen: ½ -½
Bas Snijders - Rashed Sharifzai: 0 - 1

B2-groep
Wiljan Mariën - Bas Robben: 0 - 1
Cora Oostvogels - Kimberley Oostvogels: ½ - ½
Martijn Verbeek - Jan van Oosterhout: ½ - ½
Jan van Oosterhout - Marieke van Essen: ½ - ½
Martijn Verbeek - Bas Robben: 1 - 0
Mick Dielissen - Ad Bruijns: 0 - 1

Visie Cup
Theo Potjes - Ted van Eck: 0 - 1
Patrick Heijnen - Theo Potjes: 0 - 1
Ngo Hin Cheng - Ivo Kok: 1 - 0 

Tussenstand en verwerkte uitslagen Visie Cup tot en met 23 februari 2018 kunnen via deze pagina bekeken worden.

A-groep
Lewon Gevorkjan – Ferdin de Graag: 0 – 1

B1-groep
Anthony Snijders – Rashed Sharifzai: 1 – 0

B2-groep
Jan van Oosterhout – Cora Oostvogels: 1 – 0
Kimberley Oostvogels – Wiljan Mariën: ½ - ½
Bas Robben – Ad Bruijns: 0 – 1
Theo Potjes – Mick Dielissen: 0 – 1

Visie Cup
Patrick Heijnen – Marieke van Essen: 0 – 1

Afgelopen vrijdag was de laatste speelronde van de 1e competitiehelft. Vooral in de B- en C-groep was het nog behoorlijk spannend wie het kampioenschap binnen ging halen. In de B-groep was het zelfs nog spannender toen bleek dat een van de spelers behoorlijk ziek was (Chapeau voor Ferdin om desondanks te gaan spelen, tijd voor een Duim bij de senioren?). Er werd flink gestreden en hieronder is het verdict en de gevolgen te vinden.

A-groep
René van den Broek – Frank Lambregts: 0 – 1
Ivo Kok – Koen Riemens: ½ - ½
Imad Abou Dehn – Lewon Gevorkjan: 0 – 1
Carlo Rens – Ted van Eck: 0 – 0R
Mick Dielissen – Henk Alberts: 0 – 1
Mick Dielissen – Imad Abou Dehn: 1 – 0R
Lewon Gevorkjan – Ivo Kok: 0 – 1R
Ted van Eck – Imad Abou Dehn: 1 – 0R

Ivo Kok is winterkampioen van de A-groep 

B-groep
Patrick Heijnen – Peter Huijser: 0 – 1
Martijn Verbeek – Anthony Snijders: ½ - ½
Ferdin de Graag – Laurens Quinten: 0 – 1
Ad Bruijns – Kimberley Oostvogels: 1 – 0
Jim Hardy – Wiljan Mariën: 0 – 1
Wiljan Mariën – Martijn Verbeek: 0 – 0R

Laurens Quinten is winterkampioen van de B-groep

C-groep
Patrick Peeters – Rashed Sharifzai: 1 – 0
Jan Rijkse – Bas Snijders: ½ - ½
Theo Potjes – Jan van Oosterhout: 0 – 1
Cora Oostvogels – Ger IJzermans: 0 – 1
Bas Robben – Ab Witkamp: 1 – 0
Rashed Sharifzai – Cora Oostvogels: 1 – 0R

Jan Rijkse is winterkampioen van de C-groep

Visie Cup
Ted van Eck – Marieke van Essen: 1 – 0
Thijs Matthijsse – Kees van Hogeloon: 1 – 0

Laad meer