Op zondag 15 april worden er in het Jan Tinbergen College in Roosendaal twee toernooien georganiseerd. Een goede kans dus om wat extra te oefenen, want alleen door veel te schaken word je echt beter! Er wordt door de oudere jeugd een snelschaaktoernooi gespeeld. Meervoudig jeugdkampioen én seniorenkampioen van onze vereniging, Alik Tikranian doet daar bijvoorbeeld al aan mee. Voor het overgrote deel van onze jeugdleden is echter de Brabantse Pupillendag het toernooi waar aan deelgenomen kan worden. Als je goed speelt mag je zelfs naar de Nationale Pupillendag! Aanmelden en meer informatie lezen kan via deze link of bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We hopen op 15 april velen van jullie te zien!

Log in om een reactie te geven op dit artikel.